شرکت ارمغان بهداشت زرین

شرکت بازرگانی ارمغان بهداشت زرین در سال 1398 با هدف تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیتی که متناسب جامعه ایرانی است، فعالیت خود را آغاز نمود.

بر آنیم که با تولید محصولات با کیفیت، بهداشت و سلامت مردم در این زمینه را تضمین کنیم.

 کسب "اطمینان و رضایت مصرف‌کنندگان عزیز و ارتقای سطح سلامت هموطنان” بالاترین هدف ماست.

شرکت ما معیار اصلی سنجش موفقیت خود را حصول اطمینان از رضایت مشتریان و مصرف‌کنندگان محترم می‌داند.

ما معتقدیم که تنها مرغوبیت همیشگی محصولات است که آینده‌ای روشن برای صنایع آرایشی و بهداشتی رقم می‌زند. ما در شرکت ارمغان بهداشت با بکارگیری تجربه و دانش محققین و متخصصین مجرب، استفاده از دستگاه‌های پیشرفته تمام سعی خود را برای تحقق این هدف نهاده‌ایم تا رضایت مشتریان گرامی را جلب نماییم.

 

رسالت ما رضایت شماست

خلاصه:

شرکت بازرگانی ارمغان بهداشت زرین در سال 1398 با هدف تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیتی که متناسب جامعه ایرانی است، فعالیت خود را آغاز نمود و معیار اصلی سنجش موفقیت خود را حصول اطمینان از رضایت مشتریان و مصرف‌کنندگان محترم قرار داده است.

 

 

  • برند پاپیتال

برند پاپیتال در نظر دارد با تولید محصولات با کیفیت، سطح بهداشت و سلامت افراد جامعه را در زمینه دهان و دندان بالاتر ببرد.

کادر جوان، پرتلاش و خلاق برند پاپیتال با استفاده از مواد اولیه استاندارد و بکارگیری مواد گیاهی موثر بر سلامت دهان و دندان در تلاش است که رضایت مصرف کنندگان عزیز را جلب نماید.

 

 

  • برند دنیلو

تولید محصولات با کیفیت دغدغه‌ی اصلی شرکت‌های تولیدکننده معتبر است. برند دنیلو تولیدکننده‌ی محصولات خوشبوکننده بدن شامل اسپری، بادی اسپلش، عطرهای 100 میل و جیبی است و تمامی سعی خود را برای عرضه‌ی محصولات مرغوب می نماید تا کیفیتی لایق مصرف‌کنندگان ارائه دهد. که به زودی فعالیت خود را در این زمینه آغاز خواهد کرد.

  • برند رپیدونا

برند رپیدونا با تولید محصولات تخصصی در زمینه‌ی سلامت پوست در تلاش است دغدغه‌ی بسیاری از افراد بخصوص بانوان ایرانی در انتخاب و استفاده از محصولات با کیفیت پوستی را برطرف نماید.

برند رپیدونا به زودی و با حمایت شما عزیزان تولید محصولات خود را آغاز می‌نماید.